Karmy

 

W ofercie posiadamy karmy najwyższej jakości:

Specific™:

Pełna gama najwyższej jakości diet weterynaryjnych i karm bytowych pozwalająca zachować zdrowie Waszych pupili oraz wesprzeć ich w przypadku choroby w każdym wieku. Jedną z cech stanowiących u unikalności karm jest doświadczenie firmy w wykorzystywaniu kwasów tłuszczowych zawartych w oleju rybim które korzystnie wpływają na:

  • zdrowy wygląd skóry i lśniącą sierść
  • silny układ odpornościowy
  • zdrowie nerek
  • rozwój mózgu i wzroku
  • zdrowie i mobilność stawów

Arion:

Produkty firmy Arion są opracowywane przez własne Centrum Badawcze we współpracy ze specjalistami w dziedzinie dietetyki zwierząt. Wszystkie składniki podlegają ścisłej kontroli jakości pod względem wartości odżywczych oraz zawartości witamin. Optymalne proporcje składników odżywczych powodują, że karmiony Arionem pupil jest zdrowy, szczęśliwy i ma pięknie lśniącą sierść.

BARF® firmy Primex:

Jest to optymalnie zbilansowana karma BARF, najwyższej jakości i co najważniejsze – najzdrowsza naturalna karma jaka do tej pory istnieje na rynku. Teraz karmienie Barfem staje się bardzo łatwe. Nie trzeba już myśleć co mieszać, co dodawać, jak podawać itp. Różnorodność rodzajów mięsa daje możliwość zapobiegania stanom zapalnym, problemom żołądkowo/jelitowym, problemom z nadwagą czy niedowagą, itp. Produkty te produkowane są z najwyższej jakości surowców i pakowane są w opakowania 1 kg.

www.barf.pl

ACANA:

Biologicznie odpowiednia karma dla psów i kotów ze świeżych regionalnych składników. Karma odzwierciedla naturalne potrzeby żywieniowe psów i kotów oparta w szczególności na mięsie. Różnorodność świeżych składników, wysoka zawartość mięsa oraz białka zwierzęcego, świeże warzywa i owoce oraz zioła dla oczyszczenia i wzmocnienia organizmu w pełni zaspokoją zapotrzebowanie żywieniowe Waszych pupili.

 

Purina Pro Plan Veterinary Diets®:

To karmy dla psów o specjalnym przeznaczeniu. Pomogą one w leczeniu specyficznych dolegliwości, na jakie cierpią psy dotyczących np. dróg moczowych, skóry, nerek, stawów, żołądka, jelit oraz nadwagi.

Uwaga: Prosimy o wcześniejszą konsultacje z lekarzem weterynarii w celu ustalenia odpowiedniej diety.

specific

 

Arion_logo2

 

barf-logo