Karmy dla psów i kotów

To, co jedzą Państwa pupile ma olbrzymi wpływ na ich zdrowie i samopoczucie. Chcąc zadbać o ich dobry stan bezwzględną podstawą jest wysokiej jakości karma. Stojąc przed wyborem nie warto sugerować się kolorowymi opakowaniami i zachęcającymi hasłami reklamowymi, których celem często jest wprowadzenie Klienta w błąd. To, co najważniejsze jest w środku. Karma powinna być wykonana z wysokiej jakości składników, wyprodukowana według zaawansowanych receptur oraz stanowić połączenie wszystkich, niezbędnych składników odżywczych. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oferujemy sprzedażprofesjonalnychkarm dla psów i kotów. Oferowane przez nas pożywienie charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością, a także – co ważne, z punktu widzenia zwierzaka – są niezwykle smaczne!

Warto jednak pamiętać, że żadna, nawet z najwyższej półki, karma nie sprawdzi się, kiedy nie będzie precyzyjnie dopasowana do indywidualnych wymagań zwierzęcia, zatem przed zakupem prosimy o wcześniejszą konsultację z weterynarzem, w celu ustalenia wymaganego zapotrzebowania oraz zaplanowania odpowiedniej diety.

 

ACANA:

Biologicznie odpowiednia karma dla psów i kotów ze świeżych regionalnych składników. Karma odzwierciedla naturalne potrzeby żywieniowe psów i kotów oparta w szczególności na mięsie. Różnorodność świeżych składników, wysoka zawartość mięsa oraz białka zwierzęcego, świeże warzywa i owoce oraz zioła dla oczyszczenia i wzmocnienia organizmu w pełni zaspokoją zapotrzebowanie żywieniowe Waszych pupili.

BARF® firmy Primex:

Jest to optymalnie zbilansowana karma BARF, najwyższej jakości i co najważniejsze – najzdrowsza naturalna karma jaka do tej pory istnieje na rynku. Teraz karmienie Barfem staje się bardzo łatwe. Nie trzeba już myśleć co mieszać, co dodawać, jak podawać itp. Różnorodność rodzajów mięsa daje możliwość zapobiegania stanom zapalnym, problemom żołądkowo/jelitowym, problemom z nadwagą czy niedowagą, itp. Produkty te produkowane są z najwyższej jakości surowców i pakowane są w opakowania 1 kg.

www.barf.pl

 

 

Purina Pro Plan Veterinary Diets®:

To karmy dla psów o specjalnym przeznaczeniu. Pomogą one w leczeniu specyficznych dolegliwości, na jakie cierpią psy dotyczących np. dróg moczowych, skóry, nerek, stawów, żołądka, jelit oraz nadwagi.

Arion:

Produkty firmy Arion są opracowywane przez własne Centrum Badawcze we współpracy ze specjalistami w dziedzinie dietetyki zwierząt. Wszystkie składniki podlegają ścisłej kontroli jakości pod względem wartości odżywczych oraz zawartości witamin. Optymalne proporcje składników odżywczych powodują, że karmiony Arionem pupil jest zdrowy, szczęśliwy i ma pięknie lśniącą sierść.

Uwaga: Prosimy o wcześniejszą konsultacje z lekarzem weterynarii w celu ustalenia odpowiedniej diety.

 

 

barf-logo

 

Arion_logo2